Canon 40 Uyumlu Siyah Dolum Seti

0.00TL

Vergisiz: 0.00TL

Stok Durumu:
Stokda var
Ürün Kodu:
Bk 40
Ödül Puanı:
0
Marka:
Canon Uyumlu

 Kolay Dolum Seti İçeriği: - 2 adet 50 ml Siyah Mürekkep - 1 adet 50 ml kartuş temizleme solüsyonu - 1 Çift pudralı uygulama eldiveni - 1 Adet Enjektör - 1 adet vakum/dolum aparatı

Ürünün Avantajları: - Baskı maliyetlerini Laser yazıcılara göre ve orijinal kartuş kullanımına göre kıyaslanamayacak kadar düşürür. - OCP mürekkepleri kartuş ve yazıcınıza göre formülünde ayrı ayrı seviyelendirme yapıldığı için kaliteli püskürtme işlemi için akışkanlık değeri oldukça yüksektir.

- Fotoğraf basımında kalitenin yakalanabilmesi için ideal renk tonlarını kullanıcılara sunar. - Uzun süre beklemelerde bile baskılardaki renkler solmaya karşı dirençlidir. - Yazıcıyı riske atmaz, kartuşta akma problemi oluşturmaz. - Su temasından fazla etkilenmez. (Kaliteli bir mürekkep baskı yapıldıktan kısa süre sonra bile nemli bir cisimle ya da su ile temasında kağıtta çok fazla dağılıma uğramaması gerekir. bu özellik sayesinde nemli bir ortamda renklerde dağılma olması ihtimali azalır)

- OCP mürekkeplerinin özel kimyasal yapıya sahip olması nedeniyle, kullanıcıların en büyük korkusu olan yazıcı kafasında mürekkeplerin katılaşması veya tıkanıklık yapması riski ortadan kalkar. Ürün Özellikleri: BK marka Kartuş Setleri, kullanıcıların ev ve ofis ortamında en uygun maliyetler ile baskı özgürlüğünü yakalamasına imkan verir.

OCP Mürekkeplerin özel formülü sayesinde sitemizde sunulan yüksek kalite DYE ve pigment bazlı mürekkepler ile ekonomik baskı özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. OCP mürekkepleri yazıcı modelleri ve kartuşlarına göre özel olarak üretilmiştir

. . Çeşitli yazıcı marka ve modelleri için yazıcının püskürtme ağzındaki mikron delikleri ve püskürtme sistemi farklıdır. Bu nedenle mürekkeplerin bu yazıcılar için özel olarak üretilmiş olması gerekmektedir. Bunun sağlanmaması durumunda fotoğraf baskısında ve diğer hassas çıktılarda istenilen kalite yakalanamaz. OCP mürekkepleri istenilen kalitenin ve renk canlılığının yakalanabilmesi için özel olarak üretilmiştir. OCP mürekkeplerinin yapısındaki özel formül sayesinde UV ışınlarından çok fazla etkilenmemektedir. Mürekkeplerimiz ile yapılan baskıların güneşe maruz kalmasında ve uzun süre beklemelerde dahi renk solmalarına karşı gösterdiği mükemmel dayanıklılık uzman kimyagerler tarafından test edilerek onaylanmıştır.

OCP doğa dostu kimyasal yapısı ile de kullanıcı dostudur.