0.00TL

Vergisiz: 0.00TL

Stok Durumu:
Stokda var
Ürün Kodu:
HP901S
Ödül Puanı:
0
Marka:
Hp Uyumlu

HP 901 SİYAH KARTUŞ Kolay Dolum Seti (20 dolumluk)

Kartuş Kolay Dolum Seti İçeriği: - 2 adet 50 ml Siyah Mürekkep - 1 adet 50 ml kartuş temizleme solüsyonu - 1 Çift pudralı uygulama eldiveni - 1 Adet Enjektör - 1 adet vakum/dolum aparatı

 Ürünün Avantajları: - Baskı maliyetlerini Laser yazıcılara göre ve orijinal kartuş kullanımına göre kıyaslanamayacak kadar düşürür. - OSSE mürekkepleri kartuş ve yazıcınıza göre formülünde ayrı ayrı seviyelendirme yapıldığı için kaliteli püskürtme işlemi için akışkanlık değeri oldukça yüksektir. - Fotoğraf basımında kalitenin yakalanabilmesi için ideal renk tonlarını kullanıcılara sunar. - Uzun süre beklemelerde bile baskılardaki renkler solmaya karşı dirençlidir. - Yazıcıyı riske atmaz, kartuşta akma problemi oluşturmaz.

- Su temasından fazla etkilenmez. (Kaliteli bir mürekkep baskı yapıldıktan kısa süre sonra bile nemli bir cisimle ya da su ile temasında kağıtta çok fazla dağılıma uğramaması gerekir. bu özellik sayesinde nemli bir ortamda renklerde dağılma olması ihtimali azalır) - OSSE mürekkeplerinin özel kimyasal yapıya sahip olması nedeniyle, kullanıcıların en büyük korkusu olan yazıcı kafasında mürekkeplerin katılaşması veya tıkanıklık yapması riski ortadan kalkar. Ürün Özellikleri: BK marka Kartuş Setleri, kullanıcıların ev ve ofis ortamında en uygun maliyetler ile baskı özgürlüğünü yakalamasına imkan verir. OSSE Mürekkeplerin özel formülü sayesinde sitemizde sunulan yüksek kalite DYE ve pigment bazlı mürekkepler ile ekonomik baskı özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. OSSE mürekkepleri yazıcı modelleri ve kartuşlarına göre özel olarak üretilmiştir.

 Çeşitli yazıcı marka ve modelleri için yazıcının püskürtme ağzındaki mikron delikleri ve püskürtme sistemi farklıdır. Bu nedenle mürekkeplerin bu yazıcılar için özel olarak üretilmiş olması gerekmektedir. Bunun sağlanmaması durumunda fotoğraf baskısında ve diğer hassas çıktılarda istenilen kalite yakalanamaz. OSSE mürekkepleri istenilen kalitenin ve renk canlılığının yakalanabilmesi için özel olarak üretilmiştir. OSSE mürekkeplerinin yapısındaki özel formül sayesinde UV ışınlarından çok fazla etkilenmemektedir. Mürekkeplerimiz ile yapılan baskıların güneşe maruz kalmasında ve uzun süre beklemelerde dahi renk solmalarına karşı gösterdiği mükemmel dayanıklılık uzman kimyagerler tarafından test edilerek onaylanmıştır.

OSSE doğa dostu kimyasal yapısı ile de kullanıcı dostudur. OSSE mürekkepleri bu anlamda test edilmiş güvencesi ve kalitesiyle, sağlıklı yaşam konusunda insanlarımıza gereken güvenceyi sağlıyor. Baskılarınızı daha sağlıklı bir şekilde alabilmenizi sağlamak için kaliteden ödün vermiyoruz. Ürünün Avantajları: - Fotoğraf basımında kaliteyi yakalamanız için ideal renk tonlarını size sunar. - Uzun süre beklemelerde dahi renklerin solmaya karşı direnci yüksektir. - Baskı maliyetlerinizi Laser yazıcılarla dahi kıyaslanamayacak kadar düşürür. - OSSE mürekkepleri kartuş ve yazıcınıza göre formülünde ayrı ayrı seviyelendirme yapıldığı için kaliteli püskürtme işlemi için akışkanlık değeri oldukça yüksektir. - Yazıcınızı riske atmaz, kartuşta akma problemi oluşturmaz. - Sudan çok fazla etkilenmez. (Kaliteli bir mürekkep baskı yapıldıktan kısa süre sonra bile nemli bir cisimle ya da su ile temasında kâğıtta çok fazla dağılıma uğramaması gerekir.) - OSSE mürekkepleri özel kimyasal yapısı sayesinde, kullanıcıların en büyük korkusu olan yazıcı kafasında mürekkeplerin katı hale dönüşmesi ve tıkanıklık yapması risklerini ortadan kaldırır.